Bu site tarayıcınız için sınırlı desteğe sahiptir. Edge, Chrome, Safari veya Firefox'a geçmenizi öneririz.

ElySuisse web kanalları ve eczaneler dışında, internet üzerinde farklı mecralarda satışı yapılan ürünlerimiz ile ilgili orijinallik garantisi verilmemektedir.

Alışveriş Sepeti
Hediye kartları ve indirim kodu Ödeme Sayfasında Kullanılmaktadır

Sepetiniz Boş

Alışverişe Devam et

ElySuisse olarak sağlıklı bir yaşamın insanı mutluluğa götüren en güçlü anahtarlardan biri olduğuna inanıyoruz. Bu inançla yola çıkan, çevreye, doğaya, yaşama ve topluma saygı felsefesiyle hareket eden bir markayız.

Hayatın ve anın tadını en iyi şekilde çıkarabilmeniz için sağlığınızı, olabilecek en iyi şekilde desteklemeyi amaçlıyoruz. Bu doğrultuda, uzman ekip üyelerimiz ve yenilikçi bakış açımızla en kaliteli kaynakları en son teknolojiyle bir araya getirerek, çevreye ve hayvanlara zarar vermeden geliştirilen, Avrupa standartlarında üretilen, İyi Üretim Uygulamaları (GMP) ile güvenilirliği belgelenen ElySuisse ürün yelpazesini size sunuyoruz.

Şirketimizin merkezi, bilim dünyasında adından sıkça söz edilen, tıbbi araştırma merkezleri ve laboratuvarları ile evrensel bir üne sahip olan İsviçre’dedir.

Misyonumuz

Markamızın öncelikli misyonu, en kaliteli ve en doğal kaynakları modern bilimle harmanlayarak, güvenebileceğiniz sağlık destek ürünleri üretmektir. Daha sağlıklı, daha uzun ve daha mutlu bir yaşam sürmenizi, sahip olduğumuz yüksek standartlı ürünlerimizle destekliyoruz.

Vizyonumuz

Sağlık ve güzellik endüstrisinde yenilikçi, güvenilir ve öncü bir marka olmayı hedefliyor, kaliteden ödün vermeden ve çevreye zarar vermeden ulaştığımız doğal kaynaklarla genişlettiğimiz ürün yelpazemizle, daha fazla insana fayda sağlamayı amaçlıyoruz.

Çevre Yaklaşımımız

Çevreye ve doğaya saygı duyuyoruz. Dünyaya özen göstermenin, gelecek nesillere karşı en büyük sorumluluklarımızdan biri olduğunu biliyoruz. Bu nedenle, yaşadığımız gezegeni korumanın önemi ve birlikte yaratabileceğimiz değişimler hakkında toplumsal değer ve farkındalık yaratmayı öncelikli tutuyoruz. İklim değişikliğiyle mücadele eden ve karbon ayak izlerimizi azaltmak için mücadele veren çevresel girişimleri destekliyoruz. Ayrıca marka olarak, üretim, dağıtım ve nakliye süreçlerinin olumsuz çevresel etkilerini azaltmak için tüm gücümüzle çalışıyoruz.

Bilimsel Yaklaşımımız

Sağlıklı yaşamı, sağlıklı toplumu destekliyor, insanlığın en büyük iş birliği olarak tanımlayabileceğimiz bilimin, sağlıkla birbirine bağlı olduğuna inanıyoruz. Bilim, daha yaşanabilir bir gezegende, daha uzun süre ve daha sağlıklı bir yaşam sürmemiz için sürekli bir çaba içindedir. Bilimin gücünden faydalanarak, kaynaklarımıza çevreye ve hayvanlara zarar vermeden ulaşıyor, ürünlerimizi tıbbi ve klinik standartlara göre üretiyor ve tüketicilerimize, tıbbi araştırmalar ve klinik araştırmalar tarafından kanıtlanmış en kaliteli ürünleri sunuyoruz.