Bu site tarayıcınız için sınırlı desteğe sahiptir. Edge, Chrome, Safari veya Firefox'a geçmenizi öneririz.

ElySuisse web kanalları ve eczaneler dışında, internet üzerinde farklı mecralarda satışı yapılan ürünlerimiz ile ilgili orijinallik garantisi verilmemektedir.

Alışveriş Sepeti
Hediye kartları ve indirim kodu Ödeme Sayfasında Kullanılmaktadır

Sepetiniz Boş

Alışverişe Devam et

Yüz Yogası: Daha Genç Görünmenin En Rahatlatıcı Yolu

Cildimizi iyi hissettiren doğal yöntemler hepimizin ilgisini çekiyor. Etkisi kanıtlanan, tüm cilt tiplerinin uygulayabileceği yüz yogası gibi sakıncasız yöntemler sayesinde, cilt bakım rutinini daha keyifli hale getirmek ve gençliğinizi korumak çok kolay!

Cilt bakımında bütünsel yaklaşımı benimseyip cildinizi içten dışa beslediğiniz zaman, olumlu sonuçların etkilerine kısa sürede şahit olabiliyorsunuz. Tüm bu yöntemlerin içerisinde düzenli uyumak, cilt dostu besinler tüketmek, düzenli meditasyon yapmak ve besin takviyeleri ile sağlıklı yaşamı desteklemek yer alıyor. Cilt bakımını daha verimli hale getirmenin yöntemlerinden biri de yüz yogası. 

Gençlik Işıltısını Koruyan Yüz Yogası Nedir?

Yaş ilerledikçe, cildinizdeki kolajen üretimi azalıyor ve bu durum ince kırışıklıklara, sarkmalara ve göz çevresi problemlerine neden oluyor. Cildinizin diri, yeniden hayat kazanmış kadar canlı ve berrak görünümünü koruyan yüz yogası ise kan dolaşımını artırırken yüzünüzdeki kasları yumuşatan, yaşlanma belirtilerini azaltan bir yöntem. 

Vücudunuzun formunu korumak ve daha iyi hissetmek için düzenli olarak egzersiz yapıyorsunuz değil mi? Yüz yogası da, aynı etkileri yüz bölgesinde elde etmek için uygulanan çeşitli hareketlerden ibaret. İstikrarlı uygulayıp, faydalı bileşenler ile zenginleştirdiğinizde eşsiz bir cilt bakım rutinine sahip olabilirsiniz.

Yüz Yogası Cildinizde Neleri Değiştiriyor? 

Uzun vadede çok şeyi! Yüz yogası, cerrahi operasyon ve zorlu yöntemler olmadan ciltteki sıkılığı ve canlı görünümü koruma amacıyla geliştirilmiş bir yöntem. Dolayısıyla vaktinizin küçük bir kısmını ayırarak, kendi konfor alanınızda ve doğru tekniklerle uygulayabileceğiniz yüz yogası ile cildinizi zamana ve çevresel etkilere karşı koruyabilirsiniz. Nasıl mı?

Yüz Kaslarını Aktif Hale Getirir

Yüz yogası, cildinizdeki kan dolaşımını artırıp yüz kaslarını aktif hale getirerek olumlu sonuçlarını gösteriyor ve cilt katmanlarını harekete geçirerek daha canlı görünmesini sağlıyor. Çünkü yüz kaslarınız da, tıpkı vücudunuzdaki kaslar gibi aktif hale getirildiğinde şekilleniyor. 

Cildi Anında Rahatlatır

Yüz kaslarının gevşemesini sağlayan yüz yogası, rahatlatıcı etkisini anında hissettiriyor ve cildinizi sakinleştiriyor. Maliyetsiz ve her yerde uygulanabilen bu yöntem ile cildinizin nefes almasını sağlayabilirsiniz. 

Yüz Hatlarını Belirginleştirir

Yüz yogası ile cildiniz canlı ve ışıltılı görünümünü korurken, kasların aktifleşmesi sonucu yüz hatlarınız da daha belirgin hale geliyor. Böyle yüzünüz daha ince ve narin bir yapıya bürünürken, elmacık kemikleriniz de ön plana çıkıyor. 

Genç Görünümü Korur

Göz çizgilerinden dudak çevresine, alın bölgesinden çene hattına kadar cildin tamamının sistematik bir şekilde çalışmasını sağlayan doğal bir yöntem düşünün… Yüz yogası mucizesiyle tüm bu etkileri elde etmek, kırışıklıkları ve sarkmaları azaltmak mümkün. Siz de cildinizdeki probleme yönelik yüz yogası hareketleri ile genç ve enerjik görünümünüzü koruyabilirsiniz. 

Yüz Yogasını ElySuisse Serumları ile Tamamlayın!

Yüz yogasının rahatlatıcı ve cilt kalitesini koruyan etkisini artırmak ister misiniz? Yüz yogası hareketlerini uygularken, cildiniz için uygun olan ElySuisse serumunu kullanın, gençliğin ışıltısını her daim koruyun.

  • Cildinizi anında rahatlatırken nem kazandırmak için, Elira Hyaluronic Acid Serumu tüm yüzünüze 4-5 damla uygulayarak masaj yapın. Hyaluronik asidin nemi hapsetme özelliğiyle, cildiniz için en iyi nemlendirici etkiye kısa sürede tanık olun. Yüz yogası ve yoğun nemlendirme etkisini kombinleyerek, eşsiz bir cilt bakımı rutini oluşturun. 
  • Sıkılaştırıcı etkiyi ikiye katlamak için, yüz yogasını Phaedra Lifting & Tightening Serum ile tamamlayın. İçeriğindeki pullulan bileşeninin cilt sarkmalarını önleyen gücüyle yüz yogasını birleştirerek, cildinizi zamanın etkilerinden kolayca koruyabilir; dudak çevresindeki ince çizgileri azaltabilirsiniz. Tek yapmanız gereken 4-5 damla uygulamak ve cildinizdeki sorunlu bölgeye yönelik yüz yogası hareketlerini gerçekleştirmek. 
  • Göz çevresindeki kırışıklık ve kaz ayakları için uygulayacağınız hareketlerde, Nyla Eye Contour Serum’u yanınızdan ayırmayın. İçeriğindeki kafeinin göz çevrenizi canlandırmasıyla daha enerjik bir görünüm elde ederken, bitkisel ekstraktlar ile ince çizgilerin azalmasını sağlayın. 
  • Yüz yogasını kök hücre bakımıyla destekleyerek, cildinizdeki lekeleri de arındırabileceğinizi biliyor muydunuz? Livia Stem Cell Serum’u 4-5 damla uygulayarak cildinize masaj yaptığınızda, güçlü antioksidan etkisiyle pürüzsüz bir görünüme kavuşabilir, keyifli bir cilt bakımı rutini elde edebilirsiniz. 

Cildinizi rahatlatırken berrak bir görünüm sağlayan yüz yogası ile dilediğiniz ElySuisse serumunu birleştirin, günde en fazla yarım saatinizi ayırarak yenilenmenin keyfini çıkarın!


Önerilen Ürünler

(0) Yorum

Yorum yapın