Bu site tarayıcınız için sınırlı desteğe sahiptir. Edge, Chrome, Safari veya Firefox'a geçmenizi öneririz.

ElySuisse web kanalları ve eczaneler dışında, internet üzerinde farklı mecralarda satışı yapılan ürünlerimiz ile ilgili orijinallik garantisi verilmemektedir.

Alışveriş Sepeti
Hediye kartları ve indirim kodu Ödeme Sayfasında Kullanılmaktadır

Sepetiniz Boş

Alışverişe Devam et

Sıvı Keratin: Nemli, Parlak ve Hacimli Saçların Gizli Gücü

Bugüne kadar saç bakım rutininizi güçlendirmek adına pek çok aşamadan geçtiğinizi, onlarca yönteme başvurduğunuzu, sayısız fakat etkisiz ürünlere bağlı kaldığınızı tahmin edebiliyoruz. En ufak bir işlemde kolayca kırılmaya başlayan, hacmini kaybeden ve canlılığını yitiren saçlarımızın bir çırpıda eski formuna dönmesini arzu ediyoruz. Fakat saç bakımı, fazlasıyla özen gerektiren, zamandan çalan ve baş etmesi zor aşamaları bünyesinde barındırabiliyor. Bu noktada ise, saçların tüm ihtiyacını karşılayan içilebilir sıvı keratin devreye giriyor. Keratinden faydalanmanın en zahmetsiz, sağlıklı ve etkili hali içilebilir sıvı keratin, saç bakımına yepyeni bir anlayış getiren nitelikte!

İçilebilir Sıvı Keratin Nedir?

Keratin, saç ve tırnaklarımızı oluşturan bir protein türü. Gençliğin ilk çağlarında saçların yumuşak ve parlak yapısını koruyan bu proteinin vücuttaki üretimi, seneler geçtikçe ne yazık ki azalmaya başlıyor. Ve doğal olarak bu eksikliği telafi etmenin yollarını arıyor, saçlarımız için çeşitli keratin uygulamaları deniyor ve keratinin herhangi bir formundan faydalanmaya çalışıyoruz. İçilebilir sıvı keratin takviyesi (şurup formunda hidrolize keratin olarak da tanımlayabiliriz), tüm bu uygulamaların ve çeşitliliğin arasından sıyrılarak saçlarımız için en fonksiyonlu bakımı sağlıyor.

Keratinin, saça doğrudan uygulanan onlarca formu arasında içilebilir bir türünün bulunması ve saçları baştan aşağı yenileyen gizli gücü kulağa şaşırtıcı geliyor, değil mi? Şaşırtıcı olsa da, etkisi kanıtlanan içilebilir hidrolize sıvı keratin, saçları içten dışa güçlendiren yapısıyla bakım rutininin ayrılmaz bir parçası.

Sıvı keratin, keratin proteininin hidrojen ve hidroksit (su) ilave edilerek parçalara ayrıştırılması sonucu elde ediliyor. Bu işlemin asıl amacı, büyük moleküllerden oluşan ve vücudumuz tarafından emilmesi zor olan keratinin, küçük moleküller haline gelmesini sağlamak. Anahtar kelime: Yüksek biyoyararlanım. Hidrolizasyon işlemi ile biyoyararlanımı yükselen keratin, yenileyici ve besleyici özelliklerini saçın katmanlarına hızlıca ulaştırıyor, saçların uzun süre sağlıklı kalmasını sağlıyor. Bu noktada, güzellik salonlarında uygulanan, “keratin bakımı” olarak bilinen ve olumsuz etkilerini sonradan açığa çıkaran kısa vadeli yöntemleri, sağlıklı ve sürdürülebilir olmasıyla fazlasıyla geride bırakıyor. Çünkü gerçek değişim, içten desteğin besleyici gücünde saklı. 

İçilebilir Sıvı Keratinin Saçlara Faydaları

Keratin, hâlihazırda saç ve tırnakları oluşturan temel bir protein olduğu için, elbette ki vazgeçilmez bir konumda. 

Keratin eksikliği durumunda:

  • Saçlar canlı, parlak, nemli formunu güç geçtikçe yitirir.
  • Saçlardaki dolgun ve hacimli görünüm, yerini sönük ve solgun bir görünümüne bırakır.
  • Nemini kaybeden saçlar kurur ve güçsüzleşir. Saç tellerinin güçsüzleşmesi, her taradığımızda koparak dökülmelerine, kırılmalarına sebep olur. 

Saçların her bir telinde nemliliğin, parlaklığın, yumuşaklığın ve hacimli görünümün anahtarı keratinin önemini vurguladığımıza göre, içilebilir hidrolize sıvı keratinin faydalarına geçiş yapabiliriz. 

Tüm saç tiplerinin ihtiyacı

Kıvırcık, düz, dalgalı, yoğun veya seyrek… Saç tipiniz ne olursa olsun, içilebilir sıvı keratin sağlıklı saçların devamlılığında başrolü üstleniyor. 

Saç tellerinin en güçlü formuna giden yol

Keratin eksikliği, saç tellerinin gücünü yitirmesine ve koparak dökülmelere daha müsait hale gelmesine neden oluyor. Keratinden faydalanmanın en sağlıklı ve güvenilir yolu içilebilir hidrolize sıvı keratin, saçların tüm katmanlarına (kütikül, korteks, medulla) etki ederek güçlenmelerini sağlıyor. 

Yumuşak ve ipeksi saçların formülü

Saçlarınızın kuru, cansız ve mat görünüme bürünmesine neden olan tüm etkenlerin karşısında güçlü bir silahınız var: İçilebilir hidrolize sıvı keratin. Uykudan önce gerekli miktarda sıvı keratin tüketmek, bir ay sonunda saç dokusunun daha yumuşak olmasını sağlıyor. 

Nemli ve parlak saçlar sıvı hidrolize keratin ile mümkün

Nemden yoksun saç telleri kurur, doğal parlaklığını yitirir ve ışıltısını kaybeder. Başlıca olarak keratin eksikliği ve zararlı faktörlerin etkisiyle nemini kaybeden, dolayısıyla mat bir görünüme bürünen saçların çözümü hidrolize keratinde saklı. 

Uygulaması basit, etkisi büyük

Saçlarınızın sağlıklı ve hacimli gözükmesi için ayna karşısında saatler geçirmenize neden olan işlemler bir yana, içilebilir sıvı hidrolize keratin kullanmak bir yana. Tek bir aşama gerektiren ve zamandan tasarruf sağlayan içilebilir keratin, düzenli kullanımıyla kısa vadeli yıpratıcı çözümleri tamamen geride bırakmanıza yol açıyor.

Dökülmeler saçlarınızdan çok uzakta 

Saç tellerine güç ve dayanıklılık aşılayan sıvı keratin, mevsimsel saç dökülmelerini ve saç kırılmalarını önlüyor. İçten dışa besleyici gücü sayesinde saçlarınızın en sağlıklı formunu elde etmenizi sağlıyor. 

Saç Bakımında Mucizevi Yenilik: Style Enhance 

Geleneksel, çok aşamalı, zaman kaybı etkisiz yöntemleri geride bırakmanın sizce de vakti gelmedi mi? Keratinin kalıpları aşan formülü Style Enhance ile nemli, parlak ve hacimli saçlara merhaba deme zamanı! İçilebilir  sıvı hidrolize keratin Style Enhance, formülündeki B vitamini kompleksi, biotin, çinko ve folik asit ile saç bakımında en büyük ihtiyacınızı karşılayan nitelikte. 

Yatmadan önce bir ölçek (25 ml) tüketeceğiniz Style Enhance, her geçen gün parlaklığını daha da açığa çıkaran saçlara sahip olmanızı sağlar, güçlü etkisini gözle görülür ölçüde saçlarınıza yansıtır. Etkili ve sonuç odaklı bir saç bakımında ihtiyacınız olan her şey, Style Enhance ile bir arada!

 

(0) Yorum

Yorum yapın