Bu site tarayıcınız için sınırlı desteğe sahiptir. Edge, Chrome, Safari veya Firefox'a geçmenizi öneririz.

ElySuisse web kanalları ve eczaneler dışında, internet üzerinde farklı mecralarda satışı yapılan ürünlerimiz ile ilgili orijinallik garantisi verilmemektedir.

Alışveriş Sepeti
Hediye kartları ve indirim kodu Ödeme Sayfasında Kullanılmaktadır

Sepetiniz Boş

Alışverişe Devam et

Kolajen Kreminden Çok Daha Fazlası: Sparkle Collagen Cream

Teninizdeki yaz bronzluğuna eşlik eden Sparkle Collagen Cream, ışıltılı ve göz kamaştıran görünümüyle bir kolajen kreminden çok daha fazlası…

Her dakikasını doyasıya yaşamak istediğiniz yaz mevsimi, güneşin içinizi ısıtan tatlı parıltısı, önünüzde dingin bir deniz, yanınızda Sparkle Collagen Cream... Cildinizdeki bronzluğa ışıltı katarak tatil şıklığınızı taçlandıran Sparkle Collagen Cream, bir kolajen kreminden çok daha fazlası: Sıkılaştırıcı ve besleyici özelliklerin tek bir şişede buluştuğu formül. Teninizde bıraktığı, hafızalarda kalan kokusu da cabası.

Tatili bekleyenler için yaz rotası geçtiğimiz günlerde yavaş yavaş belirlendi; tatil planları da akıllarda şekillenmeye başladı. Yıl boyu beklenen, bedenen ve zihnen dinlenmeye muhtaç olduğumuz bu kıymetli zaman diliminde, ışıltınızı her zamankinden daha fazla yansıtmak ve kendinizi daha iyi hissetmek için küçük adımlar atıyor olabilirsiniz. Bu adımlardan biri ise, cilt bakım rutininizi yazın enerjisine uyumlamak. 

Dozunda güzel olan ve cildimize bir miktar canlılık getiren bronzluk, yaz tatillerinin vazgeçilmez hedeflerinden biri. Altını çizerek söylememiz gerekiyor ki, bu hedefi abartıya kaçmadan, güneş ışınlarından yeterli miktarda faydalanarak ve cildinizi korumayı ihmal etmeyerek gerçekleştirmeniz önemli. Aksi takdirde, geçici bronzluğun yerini UVA/UVB ışınlarının yarattığı çeşitli cilt problemleri alabilir: Güneş lekeleri, kuruluk, yanık ve hassasiyet gibi… Bu nedenle, güneş sonrası bakım rutininiz her daim tatilin gündeminde olmalı. Birbirinden zengin antioksidanların ve kolajenin dokuları yenileyici gücünü cildinize aşılamak için küçük zaman dilimleri yaratabilirsiniz. 

Plaj görünümünün ciltte oluşturduğu dozunda canlılık ise, daha fazla ön plana çıkarılmayı hak ediyor. Sparkle Collagen Cream, bronzluğa ışıltı katan bileşenleri ile göz kamaştıran bir görünüm sunuyor. Üstelik bu özel kremin meziyetleri yalnızca bununla sınırlı değil. 

Sparkle Collagen Cream ile Cildiniz Beslenirken Işıldasın

Parıltılı bir görünümden öte dört mevsim üstün bir besleyici özellik sunan Sparkle Collagen Cream, içeriğindeki kolajen, shea butter, gliserin, pantenol, allantoin ve linalool ile cildinizde koruma kalkanı oluşturur, sıkılaştırıcı ve toparlayıcı özelliğini düzenli kullanımda yansıtır. 

Cilde uygulandığı anda ipeksi bir yumuşaklık veren, doğal bir parlaklık kazandıran ve uzun vadede kolajen eksikliğini kapatarak daha sıkı ve dinç bir cilt sağlayan bu kremin güneşle etkileşimi, pek çok kozmetik bakım ürününün aksine cildinizde hasar yaratmaz. Alerjik tepkimeye ve cildi tahriş eden etkilere sahip değildir. Aksine, içeriğindeki shea butter ve pantenol sayesinde cilde anında nem kazandırır ve olası tahrişi önler. 

Yaz boyu ışıltılı bir bakım alternatifi olan bu kolajen kremini, yüz ve göz çevresi hariç tüm vücudunuzda kullanabilirsiniz. 

Sparkle Collagen Cream’in sıkılaştırıcı etkisini keşfetmek için, buraya tıklayabilirsiniz. 

(0) Yorum

Yorum yapın