Bu site tarayıcınız için sınırlı desteğe sahiptir. Edge, Chrome, Safari veya Firefox'a geçmenizi öneririz.

ElySuisse web kanalları ve eczaneler dışında, internet üzerinde farklı mecralarda satışı yapılan ürünlerimiz ile ilgili orijinallik garantisi verilmemektedir.

Alışveriş Sepeti
Hediye kartları ve indirim kodu Ödeme Sayfasında Kullanılmaktadır

Sepetiniz Boş

Alışverişe Devam et

Collagen Premium 10000: İçinizdeki Işığı Cildinize Yansıtın

Zamanın etkisiyle oluşan kırışıklık ve ince çizgilerdeki mucizevi etki…

Cildiniz, hayatınız boyunca taşıyacağınız ve her daim gözler önünde olan bir parçanız. Zamanın, dış etkilerin, alışkanlıkların etkisiyle değişime uğrayan cildiniz için yeni bir formül geliştirdik: Collagen Premium 10000.

Collagen Premium 10000’in Özel Formülü

Cildinizin daha uzun süre genç kalmasını sağlayan Collagen Premium 10000, özenle tasarlanan formülü ile cildinizi sarar ve etkin bir bakım sağlar. İçeriğindeki 10.000 mg tip 1 hidrolize balık kolajeni, yeşil çay polifenolleri, ko-enzim Q10 ve metilsülfonilmetan (MSM) ile cildinizi yeniler. Collagen Premium 10000’in ciltte yarattığı ayrıcalıklı etkileri inceleyelim.

Kırışıklıklarda Gözle Görülür Azalma

Yaş ilerledikçe, cildin 20’li yaşlardaki gergin ve enerjik görünümüne yeniden kavuşmasını isteriz. Minimum eforla capcanlı bir cilt elde edebildiğimiz zamanlar geride kaldığında ise çeşitli yöntemlere başvururuz. Güzel haber, cildin gençliğini korumasına yardımcı olan formüller ile bakım yapmak zor değil.

Cildin sıkılığı, elastikiyeti, canlılığı ve nemliliğini sağlarken; fiziksel sağlığa da olumlu etkileriyle katkıda bulunan bir bileşen hayal edin… “Metilsülfonilmetan (MSM)”, cilt hücrelerine zarar veren dış faktörler ve zamanın yıpratıcılığına karşı cildinizi güçlendirme, koruma ve onarma etkisine sahip.

Yaşlanma Belirtilerine Çözüm

Cildiniz, her geçen gün değişime uğrayan bir yapıda.

Collagen Premium 10000, zamana yenik düşen ve yaşlanma belirtilerini çeşitli şekillerde gösteren cilt için benzersiz bir bileşen olan ko-enzim Q10 içerir. Ko-enzim Q10 ise, vücut tarafından sentezlenen ve deride başlıca olarak epidermiste bulunan güçlü bir antioksidan. Göz çevresinden yüz genelindeki ince çizgilere kadar etki eden bu formül; derinin tüm katmanlarına hızlıca nüfuz ederek, yoğunluğu ve pürüzsüzlüğünde rol oynamakta. Buraya kadar bahsettiğimiz iki bileşenin gücünü ve cildinizde yaratacağı benzersiz etkileri hayal edin!

Collagen Premium 10000

Sıkılaştırıcı Etki

Güçlü bir antioksidan olan yeşil çay polifenollerin; UVA/B ışınlarına karşı fotokoruyucu özellik göstermede, kırışıklıkları gidermede, ince çizgileri onarmada kanıtlanmış çalışmaları mevcuttur. Cilt bakımında doğanın gücünü ortaya koyan yeşil çay, antioksidan etkisiyle cildin canlılığını ve tazeliğini korumasını sağlar. Cilt bariyerini güçlendirirken, hücre yenilenmesini harekete geçirerek sıkılaştırıcı etkisini zaman içinde gösterir. 

Canlı ve Pürüzsüz Görünüm

Aktif bileşenleriyle ciltteki kan akışını hızlandıran Collagen Premium 10000, cildinizin onarım sürecine destek olur. Solgun ve pürüzlü bir görünümün ardında yatan faktörleri minimuma indirgeyen formülü; taze, canlı ve berrak bir cilt vaat eder. 

Cilde Zarar Veren Faktörlerin Önündeki Engel

Söz konusu yaşlanma karşıtı ve kırışıklık izlerini azaltmaya yardımcı bir cilt bakımı rutini oluşturmak olduğunda, seçtiğiniz ürünün niteliği çok önemli. Collagen Premium 10000’in içeriğindeki 10.000 mg hidrolize balık kolajeni vücut tarafından hızla emilerek; zamanla azalan kolajen miktarının yarattığı olumsuz etkilerin önüne geçer. Cildinize zarar veren dış faktörlere karşı koruyucu bariyer görevi üstlenen 10.000 mg hidrolize balık kolajeni, düşük molekül ağırlığıyla cilt üzerindeki olumlu etkilerini daha hızlı gösterir. Ciltte sıkılığa, nemliliğe, derin çizgileri pürüzsüzleştirmeye, esnekliğe ve en önemlisi cildi sağlıklı bir forma kavuşturmaya yarayan özelliğiyle yorgunluğun izlerinden arındırır. 

Collagen Premium 10000 ile İçinizdeki Işığı Cildinize Yansıtın

Güzelliğin içten dışa formülü yeni Collagen Premium 10000 ile içinizdeki ışığı yansıtma sırası sizde! Aktif bileşenlerin gücü sayesinde, tek bir ürünle eksiksiz bir güzellik rutini elde etmek ve derinlemesine bakım yapmak mümkün. Kullanıma hazır, kolay ve içilebilir tüketimiyle değişimi hissedin, ışığınızla göz kamaştırmaya hazır olun.


Önerilen Ürünler

(0) Yorum

Yorum yapın